KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy.

kreatywne_maluchy

Naszym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty.

W sklepie internetowym zajmujemy się sprzedażą kreatywnych zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci.

Zabawki dobieramy tak, aby prowokowały do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia. Oferujemy zabawki pozwalające dziecku na zetknięcie się z plastycznymi materiałami z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. Maluch zapoznaje się z nowymi formami zabawy.

Inspirujemy dzieci do nauki nowych technik artystycznych poprzez korzystanie z naszych instrukcji obrazkowych i filmowych.

Grupa pedagogów, artystów, techników i rodziców czuwa nad tym aby rodzic kupując w „Kreatywnych Maluchach” był w pełni poinformowany o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu.

Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich firm.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze artykuły były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne.

Prowadzimy również warsztaty plastyczne w szkołach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych, o których więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem następujących marek na terenie Polski:

playmais-klocki-kukurydziane

PlayMais – ekologiczny materiał kreatywny, który potrzebuje jedynie trochę wody aby się ze sobą kleić. Jest plastyczny lecz
w odróżnieniu od innych mas plastycznych, nie brudzi dywanów, można po nim pisać, spłaszczyć jak płaską kartkę, a nawet
go targać.

kineticsand_sklep-online

Piasek Kinetyczny –To co go wyróżnia od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka. Łatwo go posprzątać, ponieważ producent WABA FUN zadbał o to aby piasek kleił się tylko z samym sobą.

bubber_pucholina

Pucholina – masa, która nigdy nie wysycha!!! Niesamowita w dotyku, bardzo lekka i zachowująca ciepłotę ciała.
Ma właściwości terapeutyczne. Świetnie nadaje się do foremek i tworzenia odlewów.

shapeit_piasek_kreatywny

Piaskolina – masa, o strukturze kolorowego, mokrego piasku. Również nie wysycha. Można ją wypalać w piekarniku.

pan_robotka_mistermaker

Pan Robótka/MisterMaker – Znana w ponad 100 krajach marka inspirująca młodsze dzieci do artystycznej zabawy. W Polsce Pan Robótka pokazuje jak użyć końcówkę kartonu jako pędzla, jak zrobić psa z pudełka na jajka, jak stworzyć obraz 3D przy pomocy niepotrzebnych przedmiotów i wiele inych innowacyjnych projektów. Zestawy kreatywne Pana Robótki to światowy bestseller. Pan Robótka nie rozstaje się ze swoją legendarną komódką, w której przechowuje swoje niezbędne akcesoria. Pomniejszyliśmy ją i dopasowali do Kreatywnych Maluchów

igroeco_zabawki_drewniane

IGROTECO – Zestaw drewnianych klocków IGROTECO są wspaniałą zabawą dla małych i dużych Konstruktorów.
Umożliwia budowę nie tylko modelu ze zdjęcia, ale również wielu innych konstrukcji przestrzennych. Kiedy jesteśmy już zadowoleni z efektu wystarczy spryskać klocki wodą aby je połączyć i unieruchomić na kilka tygodni. Przeznaczone dla dzieci 5+.

Wyprodukowano na Ukrainie.

aqua_dragons-sklep

Smoki Morskie. Odkryj tajemnice smoków morskich. Daj życie tym morskim stworzeniom, pozwól, aby wykluły sie z zamrożonych jajek i zaczęły żyć w naturalnym dla siebie środowisku wodnym. To proste, musisz je karmić co kilka dni łyżeczką dołączonej karmy i używać pompki do napowietrzania wody.

sprytna_plastelina

Skacząca Plastelina

Niezwykła masa plastyczna produkowana w USA mające następujące właściwości:

  • rozciąga się jak guma do żucia
  • skacze jak piłeczka
  • rozrywa się jak papier
  • rozbija się jak porcelana
  • zmienia kolory
  • świeci
  • przyciąga się do magnesu
  • tworzy balony
  • strzela
kulkolinda_dystrybutor

Kulklolinda – nigdy nie wysycha, lekka jak pianka, łatwo się modeluje. Doskonała zabawka sensoryczna.

ARTYZAN.PL

Serdecznie zapraszamy do sklepu!